668 149 080
17 785 19 73
 
  • Intermedia
  • Intermedia
  • Intermedia
  • Intermedia
  • Intermedia
 

 O firmie

 

Intermedia

Oferujemy przyłączenie się do sieci INTERMEDIA, za pośrednictwem której możecie Państwo korzystać ze stałego, szybkiego, nielimitowanego czasowo i ilościowo dostępu do sieci Internet.
Jeśli nie jesteś podłączony/a do sieci i szukasz optymalnej oferty, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług. Pamiętamy również o zapewnieniu elastycznych cen – aby każdy z klientów mógł znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę.
W zależności od preferencji i oczekiwań naszych Klientów oferujemy szerokopasmowy dostęp radiowy lub podłączenie kablowe.Stały dostęp do Internetu w ramach niezmiennej opłaty abonamentowej.
Wysokość abonamentu zależy od wybranej przez klienta szybkości transmisji.
Nasz Internet nie jest ograniczony limitem transferu danych, każdy z naszych użytkowników dostaje łącze i może go wykorzystywać według swojego uznania.

Intermedia

Nasza firma zdobywa klientów miłą obsługą, dbałością o odbiorcę usługi, dobrym łączem internetowym, niską ceną.
Sprawą priorytetową jest klient i jego zadowolenie.
To właśnie napędza nam sieć która rozrasta się proporcjonalnie do powiększanych łączy dostępowych z kilku niezależnych źródeł.
Aby dowiedzieć się, czy w Twojej miejscowości możliwe jest skorzystanie z naszych usług, zadzwoń!

Telefon: 668 149 080

Telefon: 17 785 19 73

Nasza sieć korzysta ze światłowodowych łączy niezależnych Operatorów Telekomunikacyjnych oraz światłowodową transmisją pomiędzy głównymi punktami dystrybucyjnymi, dzięki temu jakość usługi dostarczanej do odbiorcy końcowego jest na bardzo wysokim poziomie, a za razem daje sprawdzoną i niezawodna stabilność.

 

Streaming

Realizujemy transmisje on-line, finalny obraz możemy zamieścić na dowolnej stronie internetowej, Facebooku czy Twitterze jako player który można oglądać na komputerach, smartfonach, tabletach i telewizorach. Możemy przekazywać relacje w 4 jakościach do wyboru, w tym full HD.

Mapa zasięgu

Przybliżony, sukcesywnie powiększany zasięg sieci INTERMEDIA.

Zobacz mapę zasięgu.

Praca

Bieżące oferty pracy w  FHU Intermedia.

Modernizacje

Bieżące i planowane modernizacje w sieci Intermedia.